Berjer Döşeme ve Berjer Tamiri

Berjer Döşeme ve Berjer Tamiri

Berjer Döşeme ve Berjer Tamiri Herkes tarafından bilinir ki koltuk takımı deyince akla ilk gelen iki adet kanepe ve iki adet berjer şeklindedir,tabi standart ölçülerde diyebileceğimiz salonlar için uygun olan bu şekildedir.standartlardan daha büyük olan salonlar için Koltuk Takımının dışında dinlenme köşesi veya çay köşesi de dediğimiz özel köşeler vardır bu köşelerde genellikle oturumu rahat üzerine kendinizi bıraktığınızda huzur bulabileceğiniz nitelikte Berjer Modelleri tercih edilir.

Bunun diğerlerinden bir diğer farkı da,

Renk olarak bulunduğu ortamlara zıt renklerde ve modeli itibarıyla farklı olmaları ile ön planda olurlar.

Bunu aslında bir aksesuar olarak da düşünebiliriz,yaşadığımız evin herhangi bir bölümünde kullanmak istediğimizde rahatlıkla bulunduğu ortama uyum sağlayacaklardır.

Mesela berjerleri salonda mı kullanıyorsunuz bunu istediğinizde balkonunuz verandanız veya yatak odanızda dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz unutmamalısınız.

Berjer Döşeme ve Berjer Tamiri

Berjer Kaplama,Berjer Yüzleme,Berjer Modelleri

Uzun yıllar kullandığınız Berjer Koltuk varsa elinizde renginden sıkılmış olabilirsiniz veya istenmeyen bir durumla karşılaşmış olabilirsiniz üzerine birşeyler dökülmüş olabilir,kumaşı yırtılmış olabilir,iskelet aksamı kırılmış olabilir ve bunun gibi daha bir çok olumsuzluk olabilir ne yapayım diye düşünüp endişeye kapılmayın bu aşamada üç seçeneğiniz var ya tamamıyla berjer’den vazgeçip çöpe atarak gidip yenisini almak,ya olduğu gibi kullanmaya devam etmek, yada işinin ehli bir Koltuk Döşeme Atölyesi araştırıp bulduktan sonra Berjer Döşeme veya Berjer Tamiri konusunda yardım alarak istediğiniz kumaş ve istediğiniz renkte onarım yaptırıp yine uzun yıllar kullanmaya devam etmek.

Berjer Döşeme,Berjer Tamiri,Berjer Modelleri,Berjer Fiyatları

Bu aşamada karar merci sizsiniz yenisiyle yarı fiyatına Berjer Döşeme yaptırmak mı dersiniz yoksa iki katı para ödeyerek yenisini almak mı mantıklı olur sizce? Koltuk Döşeme Atölyesi olarak uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlere bu manada destek vermeye hazırız.

Firmamız Berjer Döşeme ve Berjer Tamircisi dışında bir çok alanda hizmetlerimiz vardır.

Koltuk Döşeme,Koltuk Tamiri,Ofis ve Büro Koltukları Tamiri,Ofis ve Büro Koltukları Yedek Parça Satışı,Çekyat Tamiri ve Çekyat Döşeme.ve bunlar gibi bir çok ürünün Döşeme ve Tamiri konusunda hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Koltuk Döşeme Atölyesi Aykut Usta

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Ara