Ofis Büro Koltuğu Döşeme ve Tamiri

Ofis Büro Koltuğu Döşeme ve Tamiri

Ofis Büro Koltuğu Döşeme ve Tamiri Uzun süreli statik çalışma,kasların ihtiyacı olan oksijen ve enerji desteğini kısıtladığı için kas metabolizmasına zarar verir;
bu nedenle dinamik çalışma daha sağlıklıdır.Almanya’da yapılan Omurga Sağlık Araştırması sonucunda elde edilen verilere göre,sırt ağrısının en büyük nedeni, sağlıksız koşullara maruz kalmak. Uzun süreli oturmaya yol açan başlıca nedenler de,ofis çalışması ve araba kullanmak. Sınırlı fiziksel hareket, sağlıksız oturuş,stres,ergonomik olmayan Koltuk,sağlıksız yaşam tarzı/uygun olmayan beslenme gibi unsurlar da sırt ağrısına yol açan ek nedenlerdir. Günümüzün ofis çalışanları,kısa aralar vermeden oturarak çalışmaya alıştıklarından,gelecekte sırt ağrıları çekmeye aday oluyorlar.
Bu yüzden,ofis görevleri,insanların tüm gün boyunca aynı işi üstlenmeyecekleri şekilde tasarlanmalı; farklı fiziksel ve zihinsel taleplerle görevler sırayla yapılabilmeli. Geleceğin misyonu, çalışma yerlerini insanlara uydurmalı; böylece insanların daha verimli,yaratıcı,yenilikçi,özgür,mutlu ve sağlıklı olarak çalışmaları sağlanmalı.
İnsanlara, görevlerine uygun ergonomik koltuklar sağlanmalı ve koltuklarını nasıl ayarlayacakları öğretilmeli ki bazı rahat duruşlara alışarak hem kendi sağlıkları açısından hemde iş yerindeki çalışma performansı olumlu yönde etkilenmeli. Bu arada, “dik otur” duruşunun aslında ne rahat ne de ergonomik açıdan tavsiye edilebilir bir duruş olmadığı hatırlanmalı.Bu,çok eskilerden kalma,doğal olmayan bir oturuştur ve rahatsız olmadan ya da bitkinleşmeden uzun süre dik oturmak mümkün değildir.

Koltuk Döşeme Atölyesi

Ofis Büro Koltuğu Döşeme ve Tamir,Ofis Büro Koltuğu Tamircisi,Ofis Büro Koltuğu Döşemecisi

Ofis Büro Koltukları Tamiri Yapılır mı?

Bazı Koltuk Döşeme Firmaları bu konuda hizmet vererek ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır,Koltuk Döşeme Atölyesi olarak bizlerde bu hizmeti size sunmaktayız,hemde sizleri mağdur etmeden,nasıl diye sorduğunuzu duyar gibiyiz.Merak etmeyin Ofis Büro Koltuğu Döşeme ve Tamiri için doğru adrestesiniz.

İstanbul geneli hizmet veren firmamız geniş servis ağıyla ve işinin ehli çalışma arkadaşlarımızla Ofis ve Büro Koltukları mekanik olarak bir arıza meydana geldiğinde iş yerinize gelerek o anki ihtiyacınız neyse;

Ofis Koltuğu Döşeme,

Ofis Koltuğu Tamiri,

Büro Koltuğu Döşeme,

Büro Koltuğu Tamiri,

Ofis ve Büro Koltukları Mekanizması Tamiri,

Ofis ve Büro Koltukları Mekanizması Değişimi,

Ofis ve Büro Koltukları Amortisör Değişimi,

Ofis ve Büro Koltukları Amortisör Tamiri,

Ofis ve Büro Koltukları Yıldız Ayak Değişimi,

Ofis ve Büro Koltukları Tekerlek Değişimi,

Sekreter Koltukları,

Patron Koltukları,

Müdür Koltukları,

Misafir Koltukları,

Bekleme Koltukları,

ve daha bir çok ürünün Yedek Parça Satışı,Tamiri,Döşeme konusunda geniş ürün yelpazesi ve hizmet kapasitesiyle sizlerin yanındayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Ara