Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme işi esasen çok geniş kapsamlı bir iş alanıdır, herkes evindeki koltuk modelinin dışında farklı olarak bildiği modeller sınırlıdır. Oysaki bu sektörün içinde olan insanlar biliyor ki saymanın mümkün olmadığı kadar çok fazla modelin olduğunu, bu nedenledir ki Koltuk Döşeme işi yapan ustaların gerçek anlamda iş tecrübesi ve model tecrübesi olması kaçınılmazdır.

Koltuk Tamiri Atölyesi olarak tecrübeli ve yaptığı işin hakkını veren ustalarımızla İstanbul geneli Koltuk Tamiri sektöründe ücretsiz servis hizmeti ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmette sınır tanımıyoruz.

Koltuk Döşeme

İlk olarak firmamızın bu yolda kazanmış olduğu tecrübe ve deneyimlerden bahsetmeliyiz, bazı hassas noktalarda tecrübe edinirken sizlerden gelen talepler doğrultusunda harekete geçerek öncelik olarak müşteri memnuniyeti ilkesiyle biz vermiş olduğumuz hizmeti daha iyi nasıl yaparsak müşteri memnun kalır düşüncesiyle yürüdük bu yollarda ve her geçen gün küçük bir mahallede sadece bulunduğu semte hizmet veren küçük bir Koltuk Döşeme Atölyesi iken şimdi İstanbul’un bazı merkezi konumlarında atölye sayısını arttırarak İstanbul geneli hizmet verir hale gelmiş bulunmaktayız.

Koltuk Döşeme Atölyesi

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi küçük bir atölyede hizmet verirken istanbulun her yerine hizmet vermeye başladığımızı söylemiştik, bunun yanı sıra verdiğimiz hizmetlerde sadece Koltuk Kaplama olarak sınırlı kalmadı;

Koltuk Tamiri,

Chester Koltuk Tamiri,

Çekyat Döşeme,

Çekyat Tamiri,

Çekyat Makası veya Mekanizması Değişimi,

Kanepe Tamiri,

Klasik Koltuk Tamiri,

Klasik Koltuk Cilası ve Boyası,

Sandalye Döşeme,

Sandalye Tamiri,

Ofis ve Büro Koltuğu Tamiri,

Ofis ve Büro Koltuğu Döşeme,

Ofis ve Büro Koltuğu Yedek Parça,

Berjer Döşeme,

Berjer Tamiri,

Özel Ölçü Koltuk İmalatı,

Josefin Döşeme,

Josefin Tamiri,

ve daha bir çok alanda hizmet verir hale geldik, sizde firmamızın size sunmuş olduğu bu eşsiz fırsatlardan faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

Koltuk kumaşı değiştirme ve koltuk tamiri için yeni kumaşlar ve fikirler için tecrübeli ustalarımızdan fikir alabilirsiniz. Bununla birlikte koltuk modellerimizi de inceleyebilir,  yeni bir koltuk siparişi verebilirsiniz. Şunu hemen belirtelim ki bazen koltuk döşeme yaptırmak, yeni koltuk siparişi vermekten daha pahalı olabiliyor. O sebeple koltuk ustalarımız ile maliyet analizi yapmanızı tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Hemen Ara