Hakkımızda

          Firmamız uzun yıllardan beri her daim gerek birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımızın alanımızda eğitimi olsun gerekse günümüz teknolojisine uygun iş araçlarımız bakımından yenilenmeye açık olduğundan her zaman sektörün en iyileri arasında yer almayı hedeflemişizdir.

         Bizim için müşteri memnuniyeti olmazsa olmazlarımızdandır,çünkü herkesin eş,dost yakın çevresi de yapmış olduğumuz işçiliği görür onlarda Koltuk Döşeme veya Koltuk Tamiri işleri olduğunda ilk akıllarına gelen isim Koltuk Döşeme Atölyesi’dir. Yıllar önce kendi halinde bulunduğu semte hizmet veren küçük bir koltuk döşeme atölyesiyken günümüzde internet üzerinden istanbul geneli ücretsiz servis ağı ve işinin ehli ustalar ile Koltuk Döşeme, Koltuk Tamiri, Özel Ölçü Koltuk İmalatı, Ofis ve Büro Koltukları Döşeme ve Tamiri, Ofis ve Büro Koltukları Yedek Parça Satışı vb. bir çok konuda hizmet veriri hale gelmiştir.

Siz değerli müşterilerimizinde Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri gibi konularda yardıma ihtiyacınız olursa size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayınız lütfen.

Hemen Ara